“eerlijk is heerlijk”
Normaal gesproken loop ik er met een grote boog omheen: om van die ophopingen mensen die duwen, trekken en graaien bij een stalletje waar gratis producten uitgedeeld worden. Ook als er eetbare producten worden uitgedeeld. Mijn nieuwsgierigheid is meestal wel zo groot dat ik even kijk waarom er zoveel ophef gemaakt wordt, waarna ik vaak snel mijn weg weer vervolg. Want dat eetbare komt meestal uit de koker van Unilever en consorten en dat is aan mij niet besteed.
Een omtrekkende beweging bleek eerder vanavond lastig te maken. De Jaarbeurstraverse op Utrecht Centraal is niet zo breed. Daarbij leek het gebode me voor deze ene keer nog best nuttig. Dus pakte ik het pakketje dat in een wit plastic tasje was gedaan aan en frommelde dat snel in mijn tas. Want ermee te koop lopen, dat wilde ik nou ook weer niet. Meneer Eediete nam dezelfde route naar huis en had dezelfde gedachte.
Dat betekent dat we dit weekend zowel de kant-en-klare tomatensoep als de mosterdsoep uit de zak van Unox naar binnen kunnen lepelen op Rock Werchter.

